TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Mistrovství ČR ve vícebojích PDF Tisk
Pátek, 27 Květen 2016 09:51

Sedmiboj starší žákyně Linda Suchá – 7. místo, 4412 bodů

Linda měla z našich závodníků nejblíž k medaili. Svými výbornými výkony se dostala na průběžné druhé místo. Své osobní výkony si zlepšila na 100m př. 14,97 a v oštěpu 27,93.

V ostatních disciplínách vyrovnala své osobní výkony jako třeba ve výšce 166, v dálce 521. A blízko svým výkonům byla v kouli 9,12 a na 150 m 19,81.

Závěrečný běh na 800 m se Lindě úplně nepovedl. Nicméně svým celkovým bodovým výkonem překonala krajský žákovský rekord.

Věříme, že Linda má velké vícebojařské dispozice, a že se vypracuje k ještě skvělejším výkonům!

Sedmiboj dorostenky Klárka Lokajíčková – 7. místo, 4264 bodů

Klárka je již zkušená vícebojařka, loni získala v zimě bronz a v létě 4. místo. Letos je prvně mezi dorostenkami a podařilo se jí pěkně závodit a to jen 10 bodů za svým loňským výkonem (4274). Pěkně si poradila s většími mezerami na překážkách a běžela 100 m př. Za 16,20. Velice pěkný výsledek podala v kouli 11, 23 a výborně běžela 800 m za 2:35,73

Příští rok určitě můžeme očekávat zlepšení. Klárce gratulujeme!