Sokol Plzeň - Petřín

Školní závody PDF Tisk
Neděle, 04 Červen 2017 11:39

Proběhlo v Plzni na Skvrňanech krajské kolo školních závodů, kde se zúčastnili i naše děti. Padlo hned několik osobních rekordů. Majda Hellamyerová si vylepšila osobní rekord v hodu kriketovým míčkem na stávajících 48,82m a potvrdila, že je právem nominována na letní olympiádu dětí a mládeže do Brna. Výrazný posun na trati 600m ukázaly děvčata Denča Tyrová a Kačka Lafatová, první jmenovaná 2:00,95min a Kačka 2:05,79min. Nejvýraznější výkon předvedl Radek Hrubý, který si nejprve vylepšil osobní rekord na 60m 8,86s a pak předvedl stylem start - cíl, nejrychlejší 1000m v celé České republice v kategorii ml. žáci. 3:05,81min!! Hranici osobního rekordu si vylepšil za 14 dní o 11s!

Výsledky se zpracovávají v atletické kanceláři a během večera čí zítřka by měly být zapsány do tabulek.
Pivoňka Martin
 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner