Sokol Plzeň - Petřín

Vyhodnocení Mistrovských soutěží družstev žactva 2017 PDF Tisk
Úterý, 03 Říjen 2017 18:19

Vyhodnocení Mistrovských soutěží družstev žactva 2017

 

Soutěže žactva letos dopadly velice dobře. J Máme velikou radost, jak děti a trenéři zabojovali a umístili se na předních pozicích!

Všem děkujeme za perfektní reprezentaci klubu!

 

Umístění:

Starší žáci – 3. místo

Starší žákyně  - 3. místo

Mladší žáci – 2. místo

Mladší žákyně – 2. místo

 

Přehled bodů- finále OMD ml. žáci

Přehled bodů- finále OMD ml. žákyně

Příjmení a jméno

Disciplína

Disciplína

Disciplína

CELKEM

Příjmení a jméno

Disciplína

Disciplína

Disciplína

CELKEM

body

body

body

Disciplína

Disciplína

Disciplína

Baxa Kryštof

60m př

dálka

kriket

Čermáková Kateřina

dálka

300m

150m

5

 

9

14

4

3

 

7

Bažant Tomáš

výška

800m

štafeta

Dezortová Barbora

60m

150m

300m

6

 

1

7

2

2

6

10

Holeček Ivan

60m

150m

300m

Dobešová Eliška

kriket

150m

štafeta

7

6

9

22

1

 

0,75

1,75

Houdek Martin

kriket

300m

štafeta

Havrylovská Polina

300m

60m

štafeta

 

 

1,75

1,75

 

 

0,75

0,75

Hrubý Radek

800m

300m

kriket

Hellmayerová Magdaléna

60m př

kriket

dálka

11

8

4

23

2

9

 

11

Hvízdal Dan

300m

150m

štafeta

Hezinová Adéla

300m

60m

štafeta

 

 

1,75

1,75

 

 

0,5

0,5

Chuchlík Václav

koule

60m

štafeta

Husáková Adéla

60m př

kriket

dálka

 

 

1

1

5

8

3

16

Kinkor Jan

koule

kriket

štafeta

Králová Kristýna

koule

kriket

štafeta

4

4

2

10

7

4

 

11

Krejcar Mikuláš

60m

dálka

štafeta

Kučerová Lenka

800m

150m

kriket

 

 

2

2

8

7

7

22

Macán Jakub (H)

800m

300m

150m

Lafatová Kateřina

800m

výška

štafeta

2

 

 

2

1

6

0,5

7,5

Mencl Vojtěch

800m

300m

štafeta

Marxová Klaudie

výška

dálka

štafeta

 

 

1

1

4.5

 

0.5

5

Neumayer Matyáš

300m

150m

štafeta

Mikulíková Tereza

dálka

výška

štafeta

 

 

1,75

1,75

 

 

 

Pokorný Matouš

výška

dálka

štafeta

Procházková Nela

800m

300m

150m

1

 

1,75

2,75

5

 

 

5

Ruttner Marek

300m

150m

štafeta

Prokopová Kristýna

koule

kriket

štafeta

 

 

1

1

4

 

0,75

4,75

Šplíchal Jan

nenastoupil

 

 

Ransdorfová Hedvika

800

výška

štafeta

 

 

 

2

 

 

 

Varga Tomáš

60m

150m

štafeta

Raušová Karolína

60m

150m

štafeta

 

 

2

16

 

 

 

Výška Jan

kriket

dálka

koule

Šobrová Anna    (H)

výška

dálka

štafeta

11

3

2

2

8

 

0.5

8,5

Weber Adam

800m

štafeta

Tyrová Denisa

koule

800m

štafeta

 

 

2

 

 

0.75

0,75

 

 

 

 

109

 

 

 

 

111,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žákyně

1. kolo

Celkem 1. kolo

2. kolo

Celkem 2. kolo

3. kolo

Celkem 3.kolo

Celkem

Hufeislová Barbora

0,5+8+4

12,5

7+8

15

8+8

16

43,5

Piknerová Zuzka

2,5+8+2

12,5

2+9+2

13

5+9+2

16

41,5

Matoušková Tereza

1+6+8

15

1+5+8

14

3+2+7

12

41

Vimmerová Nikola

6+2

8

8+2,25

10,25

11+7

18

36,25

Gutwirtová Ester

3,5+1

4,5

7+8+4

19

7+2+3

12

35,5

Viktorová Barbora

6

6

3+3+8

14

6+6+2

14

34

Junková Karolína

4+3

7

1+7

8

11+6

17

32

Škorpilová Klára

1

1

5

5

9+1,75

10,75

16,75

Miljanec Chrystyna

nepřítomna

3+2+1,75

6,75

6+2+1,75

9,75

16,5

Blažková Tereza

0,5+2

2,5

1+6

7

4,5+2

6,5

16

Nosková Eliška

 

0

7+2,25

9,25

4+2

6

15,25

Sedláčková Kateřina

nepřítomna

4+1,75

5,75

6+1,75

7,75

13,5

Křesťanová Lenka

0,5

0,5

2,25

2,25

2+5

7

9,75

Štěrbová Michaela

 

0

1,75

1,75

5+1,75

6,75

8,5

Zavadilová Lucie

 

 

 

6

6

6

Lalevová Lucie

 

0

nepřítomna

5

5

5

Denková Aneta

0,5

0,5

1,75

1,75

2

2

4,25

Dolejšová Štěpánka

nemoc

1+2,25

3,25

nepřítomna

3,25

 

 

70

 

136

 

172,5

378,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci

1. kolo

Celkem 1. kolo

2. kolo

Celkem 2. kolo

3. kolo

Celkem 3.kolo

Celkem

Neděla Kryštof

6+8

14

8+7+7

22

11+7+5

23

59

Pergler Jan

9+9

18

11+9

20

11+9

20

58

Kovářík Tomáš

2+7

9

5+7+2

14

7+8+2,25

17,25

40,25

Myslík Matyáš

4+8+6

18

2+1+6

9

5+3

8

35

Roháč Jan

7

7

2+8+3

13

8+5

13

33

Türk Jan

8+2

10

nepřítomen

7+8+6

21

31

Kučera Petr

7

7

nepřítomen

3+11+2,25

16,25

23,25

Hrabák Daniel

3+7

10

2

2

1+7

8

20

Rudas Bartoloměj

5

5

nepřítomen

7+2,25+4

13,25

18,25

Drmela Jan

 

 

 

5+5+2

12

12

Heinrich Dominik

4+5

9

nepřítomen

nepřítomen

9

Roll Jan

nepřítomen

2

2

2+2,25

4,25

6,25

Petřík Lukáš

nepřítomen

6

6

nepřítomen

6

Vostatek Martin

 

0

1+1

2

4

4

6

 

 

107

 

90

 

160

357

 

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner