TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Víkend nabitý finálovými soutěžemi družstev PDF Tisk Email
  
Neděle, 12 Září 2021 00:00

V sobotu 11. 9. proběhlo Mistrovství Čech družstev dorostenek v pražském Edenu, na kterém naše dorostenky obsadily součtem 58b 11. pozici I přes účast velkého počtu závodnic posíleného o starší žákyně se nám nepodařilo prosadit ve velké konkurenci dalších týmů a tak pro dorostenky letos cesta soutěží družstev končí. V Mistrovství nejlépe bodovaly: Nela Procházková, Nikola Azari, Kristýna Čechová a Marina Nedělová. Dík za reprezentaci oddílu patří celému týmu v čele s trenérkou Mgr. Karolínou Prokopovou!

výsledky Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/47002/0/2

Mistrovství Čech starších žáků sk. A proběhlo ve stejný den, ale na stadionu Sokola České Budějovice, ze kterého si našich "sedm statečných" žáků přivezlo 8. místo za zisk 54b. Naši hoši bojovali jako lvi, ale na početnější týmy zkrátka neměli. I tak si ale někteří dokázali v závěrečném kole vylepšit svůj osobní výkon, což byl také cíl naší účasti na tomto Mistrovství. Nejvíce bodů získali: Tomáš Zeman, Tomáš Kraus a Vojtěch Kasl. Velký dík za reprezentaci patří celému družstvu v čele trenérem Alešem Sutnarem!

výsledky Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/46966/0/2

A dnes v neděli se na Městském atletickém stadionu v Plzni uskutečnil závěr soutěže mladšího žactva = velké Finále družstev. Kromě zastoupení zdatných rozhodčích, kteří na celou soutěž dohlíželi, jsme v této soutěži měli možnost shlédnout výkony obou našich družstev, jak mladších žáků, tak mladších žákyň. Bohužel jsme se setkali s nepřízní osudu - někteří naši stěžejní atleté a atletky se nemohli účastnit + přibyly nějaké škrty od technického delegáta v soupisce, které strategii a odhodlání týmu zajisté nepřidali. Ml. žáci se součtem 52b umístili na 6. místě. Nejvíce bodů udělali hoši: Adam Novák, Jakub Dobeš a Tomáš Sika. Ml. žákyně součtem 36b braly o stupeň horší 7. umístění. Mezi dívkami vybojovaly nejvíce bodů: Agáta Kabourková, Kateřina Nováková a Anna Kůrková. Velký dík za účast patří všem mladým atletům a atletkám v čele s trenérem Janem Vosejpkou.

výsledky Finále: https://online.atletika.cz/vysledky/50810/0/2

Aktualizováno ( Neděle, 12 Září 2021 17:54 )
 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner