TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Pro sponzory PDF Tisk

Vážení přátelé,

obracíme se na vás s nabídkou reklamní spolupráce.

TJ Sokol SG Plzeň - Petřín se řadí mezi atletické oddíly s nejdelší tradicí v České republice. Jeho historie sahá až do padesátých let uplynulého století. Náš klub se pyšní více než 150 členy ve všech kategoriích. Na svém kontě již máme desítky mistrovských titulů.

 

V roce 2007 reprezentovaly Českou republiku:

 • Pavlína Vostatková (Evropský pohár)
 • Lenka Ptáčková (Evropský pohár, Mistrovství Evropy do 22 let)
 • Kateřina Huclová (Mistrovství světa do 17 let)
 • Lenka Lepičová (mezistátní utkání)
 • Vendula Eismanová (mezistátní utkání)

Mistrovský titul v roce 2007 získala mezi ženami Pavlína Vostatková (100m), v kategorii žen do 22 let Lenka Lepičová (100m př.) a Lenka Ptáčková (3000m př.). Dalšími mistrovskými medailemi z bronzového kovu se mezi ženami mohou pyšnit Pavlína Vostatková (200m), Lenka Švábíková (400m př.)  a štafeta žen 4x100m.

V mládežnických kategoriích dosáhli na Mistrovství ČR medailových postů Kateřina Huclová (trojskok) a  štafety juniorek a dorostenců na 4x100m.  Ženy Sokola získaly v roce 2007 páté místo v Extralize. I takový oddíl potřebuje pro své fungování kvalitní zázemí nejen po stránce materiální, ale i finanční, proto se na Vás obracíme s následujícími konkrétními nabídkami reklamní spolupráce.

 

Koterovská 133, 326 00 Plzeň, www.sokolplzen-petrin.cz

Tel/fax.: 377441351, mobil: +420 732143745, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Co nabízíme

 • Možnost stát se generálním, či hlavním partnerem pořádaných závodů
 • Inzerci na webových stránkách
 • Logo a inzerát v tiskovinách souvisejících se závodem (propozice, výsledková listina, plakáty)
 • Prostor na startovních číslech závodníků
 • Prezentaci Vašich produktů
 • Předání Vašich reklamních materiálů závodníkům
 • Umístění velkoplošné reklamy na hrazení stadionu, sousedícím s hlavní třídou při vjezdu do města
 • Možnost Vaší prezentace v průběhu oddílem pořádaných závodů
 • Využití našich sportovních zařízení

To vše v závislosti na rozsahu sportovní akce a spolupráce.

 

Jedinečná příležitost teambuildingu pro Vaši společnost

Vyzkoušejte si to, co obdivujete u našich předních atletů

 • Máte chuť a odvahu skočit si o tyči, či hodit oštěpem ?
 • Chcete zažít atmosféru skutečného závodu ?

Nabízíme přípravu, realizaci  a celkové zajištění amatérsé soutěže vašich zaměstnanců.  Máte možnost zažít nenapodobitelnou atmosféru opravdové soutěže a změřit své síly se spolupracovníky, obchodními partnery, nebo našimi „profesionály."

Na našem stadionu můžete uspořádat zmíněnou atletickou soutěž, ale i sportovní den pro děti Vašich zaměstnanců. K dispozici je i víceúčelové hřiště pro míčové hry. Výběr disciplin je pouze na Vás. Ve všem Vám budou nápomocni kvalifikovaní trenéři oddílu.

 

Koterovská 133, 326 00 Plzeň, www.sokolplzen-petrin.cz

Tel/fax.: 377441351, mobil: +420 73214745, E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Čeho se účastníme

 • EXTRALIGA – ženy
 • Mistrovské soutěže družstev mládeže i dospělých
 • Mistrovství České republiky jednotlivců všech kategorií

 

Jaké tradiční akce pořádáme

Petřínský pětiboj žactva, kde závodí děti z Plzně, Stříbra, Tachova, Blovic,...

Západočeská veteraniáda, kde závodí veteráni a veteránky z Plzně, Prahy, Klatov, Mostu,...

Letní sportovní soustředění mládeže na Šumavě aneb kdo si hraje, nezlobí

Příměstské letní tábory pro nejmladší

 

V minulosti prošla našim oddílem řada českých reprezentantů:

 • Jiří Mužík (mistr Evropy, finalista Mistrovství světa, olympionik)
 • František Ptáčník třetí na Mistrovství Evropy, mistr ČR)
 • Helena Vinařová (mistryně ČR,reprezentantka)
 • Zuzana Machotková (účastnice Mistrovství světa a Evropy)

 

- fotografie z akcí na naší facebookové stránce: TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Kde hledat informace? = závody, výsledky: www.sokolplzen-petrin.cz, www.pkas.cz, www.atletika.cz

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner