TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
Finále KMD mladšího žactva PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

15. 9. 2019 se na domácí půdě na atletickém stadionu města Plzně v Plzni na Skvrňanech konalo Finále Mistvovství Plzeňského kraje društev mladšího žactva. Na Tomto závodě nesměli chybět ani mladí zástupci našeho atletického oddílu, kterým se bohužel nedařilo tak, jak bychom si přáli. Mladší žáci skončili na 7. místě a družstvo mladších žákyň bralo 6. příčku. Bohužel se Mistrovského závodu nemohli účastnit důležití závodníci, kteří by jistě přinesli klubu důležitý bodový zisk. Mezi mladšími žáky nejlépe bodovali: Vojtěch Kasl, Leonard Mastný, Tomáš Varga a Albert Petřík. Nelépe bodujícími mladšími žákyněmi pak byly: Barbora Šimčíková, Nela Čížková a Klára Korandová.

Děkujeme družstvům a trenérům pod vedením Jana Vosejpky za účast na Finále!

výsledky Finálového závodu: https://online.atletika.cz/vysledky/39937/0/2

 
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

V Karlových Varech bojovaly o postup na MČR 14. 9. 2019 starší žáci a žákyně v rámci Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A, kterého se zúčastnilo i naše družstvo starších žákyň, které se i přes zdravotní indispozice něktrých atletek umístilo na krásném 4. místě. I když naše dívky měly na postup, tak jim bohužel letos utekl. Budeme v něj tedy doufat příští rok. Nejlépe bodujícími žákyněmi Mistrovství byly: Simona Kuboušková, Anna Šobrová a Lenka Pisarčíková.

Gratulujeme družstvu i trenérům pod vedením Mgr. Karolíny Prokopové ke skvělému výsledku!

výsledky z Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/36445/0/2

 
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

Na pražském Edenu se 14. 9. 2019 uskutečnilo Mistrovství Čech dorostenců a dorostenek, kteří zde bojovali o postup na MČR. Našim oddílovým atletům se zas tak moc nedařilo, jelikož ke konci sezony bojujeme s různými zraněními a nemocemi - ale i přesto jsme se na MČ představili a vybojovali v soutěži nějaké ty body. Dorostenci skončili na 13. místě. Tým dorostenek se umístil lépe a to na 9. příčce. Nejlépe bodujícími dorostenci Mistrovství byli: Kryštof Neděla a Daniel Hrabák. Nejlépe na Mistrovství bojovaly dorostenky: Petra Sičaková, Kristýna Miljanecová a Anna Rychlíková.

Děkujeme za reprazentaci všem dorostencům a dorostenkám a trenérům pod vedením Mgr. Jana Krause a Mgr. Lukáše Sokola!

výsledky Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/36444/0/2

 
Oslava výročí 100. let sokolské jednoty Plzeň Petřín 1919 - 2019 PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 12 Září 2019 00:00

Dnes 12. 9. 2019 proběhl na stadionu a v budově našeho oddílu Den otevřených dveří na oslavu stoletého výročí založení petřínské sokolské jednoty. Byli pozváni důležití hosté z řad zastupitelů města Plzně, ale i bratři a sestry z dalších plzeňských sokolských jednot. Dále se sešli i členi jednoty, takže celá akce byla brána jako přátelské setkání. V programu bylo možno zhlédnout trénink mladších a starších žáků atletického oddílu, cvičení nejmenších sokolíků v rámci všestrannosti a vystoupení petřínských šermířů. Navíc sokolové oblečení v historických krojích kladli věnce u pomníku na boční straně naší sokolovny, který je věnován padlým petřínským sokolům v době okupace za 2. světové války a také předvedli pořadové cvičení s přehlídkou historických praporů. Celou akci doprovázela výstava historických sokolských předmětů. Ke stoletému výročí byla navíc sepsána a vydána knižní publikace, která obsahuje průběh činností jednoty od prvopočátku až po dnešní dobu, která je k dispozici ke koupi všem členům i dalším zájemcům.

Za vydařenou akci můžeme děkovat hlavně starostovi Ing. Jiřímu Bastlovi a vedoucímu šermířské sekce Pavlu Michalcovi za sepsání úžasné publikace, přípravu výstavy a uspořádání celé akce! Děkujeme ale také všem dalším funkcionářům, trenérům a členům, kteří se příprav na akci účastnili a v neposlední řadě všem přítomným a hostům, kteří se dostavili a společně s námi si akci dozajista užili.

Nakonec přeji, doufám nejen za sebe, Petřínu mnoho úspěchů a minimálně dalších 100 let činnosti! Smile

 
9/BP - Plzeňský kardioběh PDF Tisk Email
  
Úterý, 10 Září 2019 00:00

8. 9. 2019 proběhl v městě Plzni již 12. ročník Plzeňského kardioběhu, který je součástí Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, kde nesměli chybět ani petřínští atleté. V Tomto domácím závodě si naši atleti a atletky vyběhali jedno zlaté a dvě bronzová umístění:

1. místo:

Leonard Mastný = 1400m / 6:18 min.

3. místo:

Daniel Hrabák = 1800m / 5:38 min.

Nela Procházková = 1800m / 6:21 min.

Gratulujeme běžcům za další skvělá umístění i za získané body do celkového součtu!

výsledky kardioběhu: http://www.pkas.cz/

 
3. kolo (Finále) Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva PDF Tisk Email
  
Sobota, 07 Září 2019 00:00

Ve Stříbře se 7. 9. 2019 uskutečnilo 3. a zároveň finálové kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva. Finále se zúčastnilo jak družstvo petřínských žáků, tak i petřínských žákyň. Tyto závody byly pro náš oddíl velice úspěšné, jelikož se 3. místem žáků a 2. místem žákyň z posledního kola soutěže družstev se po celkovém součtu bodů petřínští žáci umístili na bronzové pozici a petřínské žákyně braly ze závodů stříbro. Tato pozice žákyním zajistila postup na Mistrovství Čech. Nejúspěšnějšími atlety finálového kola byli: Kryštof Baxa, Jan Kinkor a Ivan Holeček. Nejvíce bodů pak zajistily: Simona Kuboušková, Kristýna Králová, Kristýna Prokopová a Denisa Tyrová. Družstvo žákyň B obsadilo celkově 8. příčku.

Gratulujeme oběma žákovským týmům, vedoucí trenérce Mgr. Karolíně Prokopové i dalším trenérům staršího žactva k zisku medailí a budeme držet palce příští týden, aby se našim žákyním dařilo v Karlových Varech.

výsledky finále: https://online.atletika.cz/vysledky/39591/0/2

Aktualizováno ( Neděle, 08 Září 2019 12:17 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 39

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner